Laddar...
  • Kontakta oss

Kontakta oss2020-03-26T11:30:05+01:00

Öppettider växel

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Telefon: 010-228 50 00

Öppettider FMC 2020

Support och fjärrmätningscentral (FMC)

Våra kontor

Uppsala

Besöksadress

 Dragarbrunnsgatan 35

Postadress

Biometria ek för
Box 89
751 03 UPPSALA

Visa i Google Maps

Falun

Besöksadress

 Pelle Bergs backe 3

Postadress

Biometria ek för
Box 1935
791 19 FALUN

Visa i Google Maps

Jönköping

Besöks- och postadress

 Slottsgatan 14
553 22  JÖNKÖPING

Visa i Google Maps

Sundsvall

Besöksadress

Skepparplatsen 1

Postadress

Biometria ek för
851 83 SUNDSVALL

Visa i Google Maps

Umeå

Besöksadress

Kaserngatan 1

Postadress

Biometria ek för
Kaserngatan 2
903 47  UMEÅ

Visa i Google Maps

Bank och betalningar

Organisationsnummer

769604-6924

Momsregistreringsnummer

SE769604692401

Bankgiro

bg 5519-3999

IBAN

SE68 6000 0000 0001 0567 5288

BIC/SWIFT

HANDSESS

Faktura via e-post

Fakturaadress

Biometria ek för
Box 89
751 03  UPPSALA

Virke och Energi

Distrikt

Distriktschef

E-post

Telefon

Borås Ida Andersson ida.andersson@biometria.se 010-228 53 50
Falun Stefan Östling stefan.ostling@biometria.se 010-228 52 11
Fjärrmätningcentral Leif Haglund leif.haglund@biometria.se 010-228 53 29
Gävle Tommi Karjula tommi.karjula@biometria.se 010-228 52 18
Halmstad Emma Svensson emma.svensson@biometria.se 010-228 53 58
Kalix Charlotta Norman charlotta.norman@biometria.se 010-228 53 18
Kalmar Mattias Nilsson mattias.nilsson@biometria.se 010-228 52 61
Karlskoga Björn Forsberg bjorn.forsberg@biometria.se 010-228 51 62
Karlstad Jan Nilsson jan.nilsson@biometria.se 010-228 51 78
Kristianstad Bengt Olsson bengt.olsson@biometria.se 010-228 52 64
Mora Andreas Eriksson andreas.eriksson@biometria.se 010-228 51 58
Norrköping Marie Regnér marie.regner@biometria.se 010-228 51 96
Skellefteå Thure Andersson thure.andersson@biometria.se 010-228 53 28
Sundsvall Ari Karjula ari.karjula@biometria.se 010-228 51 59
Söderhamn Agneta Johansson agneta.johansson@biometria.se 010-228 51 55
Södertälje David Jansson david.jansson@biometria.se 010-228 51 67
Umeå Lennart Andersson lennart.andersson@biometria.se 010-228 53 24
Växjö Tobias Björnesund tobias.bjornesund@biometria.se 010-228 52 33
Vimmerby Elfrida Rehn elfrida.rehn@biometria.se 010-228 53 39
Åmål Christer Andersson christer.andersson@biometria.se 010-228 51 63
Örnsköldsvik Dan Wiklund dan.wiklund@biometria.se 010-228 53 32
Östersund Sven-Erik Löfvenring sven-erik.lofvenring@biometria.se 010-228 53 13

Kartor

Distrikt i norra Sverige

Distrikt i Mellansverige

Distrikt i södra Sverige