Laddar...
  • Kontakta oss

Kontakta oss2021-03-22T11:22:39+01:00

Öppettider växel

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Telefon: 010-228 50 00

Öppettider Fjärrmätningscentraler (FMC)

Här kan du läsa om FMCs öppettider 2021

Support och fjärrmätningscentral (FMC)

Våra kontor

Uppsala

Besöksadress

 Dragarbrunnsgatan 35

Postadress

Biometria ek för
Box 89
751 03 UPPSALA

Visa i Google Maps

Falun

Besöks- och postadress

Pelle Bergs backe 3
791 50 FALUN

Visa i Google Maps

Jönköping

Besöks- och postadress

 Slottsgatan 14
553 22  JÖNKÖPING

Visa i Google Maps

Sundsvall

Besöksadress

Skepparplatsen 1

Postadress

Biometria ek för
851 83 SUNDSVALL

Visa i Google Maps

Umeå

Besöksadress

Kaserngatan 1

Postadress

Biometria ek för
Kaserngatan 2
903 47  UMEÅ

Visa i Google Maps

Bank och betalningar

Organisationsnummer

769604-6924

Momsregistreringsnummer

SE769604692401

Bankgiro

bg 5519-3999

IBAN

SE68 6000 0000 0001 0567 5288

BIC/SWIFT

HANDSESS

Faktura via e-post

Fakturaadress

Biometria ek för
Box 89
751 03  UPPSALA

Virke och Energi

Distrikt

Distriktschef

E-post

Telefon

Borås Ida Andersson ida.andersson@biometria.se 010-228 53 50
Falun Stefan Östling stefan.ostling@biometria.se 010-228 52 11
Fjärrmätningcentral Leif Haglund leif.haglund@biometria.se 010-228 53 29
Gävle Tommi Karjula tommi.karjula@biometria.se 010-228 52 18
Halmstad Emma Svensson emma.svensson@biometria.se 010-228 53 58
Kalix Thomas Berglund (Tf) thomas.berglund@biometria.se 010-228 53 09
Kalmar Mattias Nilsson mattias.nilsson@biometria.se 010-228 52 61
Karlskoga Jan Reuter jan.reuter@biometria.se 010-228 53 03
Karlstad Marcus Fast marcus.fast@biometria.se 010-228 53 94
Kristianstad Bengt Olsson bengt.olsson@biometria.se 010-228 52 64
Mora Andreas Eriksson andreas.eriksson@biometria.se 010-228 51 58
Norrköping Marie Regnér marie.regner@biometria.se 010-228 51 96
Skellefteå Thure Andersson thure.andersson@biometria.se 010-228 53 28
Sundsvall Ari Karjula ari.karjula@biometria.se 010-228 51 59
Söderhamn Agneta Johansson agneta.johansson@biometria.se 010-228 51 55
Södertälje David Jansson david.jansson@biometria.se 010-228 51 67
Umeå Lennart Andersson lennart.andersson@biometria.se 010-228 53 24
Växjö Tobias Björnesund tobias.bjornesund@biometria.se 010-228 52 33
Vimmerby Elfrida Rehn elfrida.rehn@biometria.se 010-228 53 39
Åmål Christer Andersson christer.andersson@biometria.se 010-228 51 63
Örnsköldsvik Dan Wiklund dan.wiklund@biometria.se 010-228 53 32
Östersund Sven-Erik Löfvenring sven-erik.lofvenring@biometria.se 010-228 53 13

Kartor

Distrikt i norra Sverige

Distrikt i Mellansverige

Distrikt i södra Sverige

Till toppen